Image1 Image2 Image3

Miała miejsce wieczorową porą we wtorek 29 września, kiedy to liczna grupa seniorów bawiła się wyśmienicie w eleganckim i przyjaznym wnętrzu Jazz Club Vertigo, przy muzyce na żywo, w klimacie iście swingowym!
Wyjątkowy charakter wydarzeniu zapewnił występ zespołu Nestor Band, legendy wrocławskiej muzyki jazzowej, pod dyrekcją Tadeusza Nestorowicza (znanego wrocławskiego trębacza, który od 1979 roku co niedzielę w samo południe gra hejnał na wieży wrocławskiego Ratusza). Wspaniali muzycy zagrali największe przeboje Louisa Armstronga.

W programie koncertu można było usłyszeć między innymi słynne „What a Wonderful World" czy „Hello Dolly" w nowoczesnych, jednocześnie bardzo stylowych aranżacjach. Dodatkową atrakcję zapewnił wokalista – Roman Sonnenberg, którego głos do złudzenia przypominał wokal Louisa Armstronga.
Na sukces swingowego wieczoru z pewnością wpłynęła energiczna, i współpracująca z zespołem, widownia.
Pozytywne wibracje wędrowały ze sceny wokół stolików, wypełniając dźwiękami całą przestrzeń klubu i podrywając wielu do tańca i podśpiewywania. Połączenie instrumentów dętych z sekcją rytmiczną oraz widownia zachwycona muzyką płynącą ze sceny, wspaniale ze sobą współgrały i oddawały to, co w jazzie najważniejsze: muzyczną integrację, współpracę i dobrą zabawę.
I w takiej oto, kilkugodzinnej, pozytywnej i rozgrzanej atmosferze, zakończył się piąty dzień świętowania Dni Seniora, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wielu zadowolonych uczestników koncertu.
W ich imieniu i własnym Wrocławskie Centrum Seniora dziękuje organizatorom i muzykom za tę wyjątkową muzyczną dawkę niezapomnianych wrażeń.

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Publikacja - podsumowanie 2015

Koordynator

     

Media o nas

Facebook

 

Galeria zdjęć 2017

Materiały promocyjne z 2018 r.