Image1 Image2 Image3

Opisać można próbować, ale najlepiej osobiście odwiedzić Galerię Centrum Kultury Agora (ul. Serbska 5a), gdzie na wrażliwych na piękno czeka wystawa „Żyj kolorowo”. 
Swoją twórczość prezentują członkinie Klubu Absolwentów Akademii Sztuki Trzeciego Wieku przy Stowarzyszeniu „Żyj kolorowo”. Naprawdę jest co podziwiać, dużą różnorodność technik i postrzegania rzeczywistości dookoła nas. Artystki – seniorki eksponują oryginalną wrażliwość na piękno przyrody, przedmiotów użytkowych, na człowieka. 

Co istotne, na wystawie znajdują się prace z okresu dziesięcioletniej działalności Akademii, wykonane różnymi technikami: tkanina, decoupage, papier czerpany, malarstwo, rzeźba, filc, fotografia. Ich jakość, dokładność i pomysłowość świadczą o tym, że jesień życia jest najlepszym czasem na tworzenie i rozwijanie się.

To trzeba koniecznie zobaczyć, chociażby… tygrysy, które są wyraziste, choć ugłaskane, obłaskawione. Wystawa trwa do 9 października. W tym dniu, o godzinie 12:00, warto również zasiąść na widowni Finału Przeglądu Małych Form Teatralnych i Kabaretów SENIOR ART, który w ramach „Dni Seniora – Wrocław 2015” odbywa się w multimedialnej sali CK Agora - relacja z eliminacji kliknij tutaj

To tu również, w CK Agora, interesujące propozycje dla kreatywnych i aktywnych. Najbliższa artystyczna już 11 października: Wolność kochasz i rozumiesz? – konkurs artystyczny - więcej infromacji kliknij tutaj

Więcej o Klubie Absolwentów Akademii Sztuki Trzeciego Wieku przy Stowarzyszeniu "Żyj Kolorowo" kliknij tutaj

Wrocławskie Centrum Seniora gratuluje bohaterkom wystawy talentu, nieustannego rozwoju i wiary w swe możliwości, dzięki którym wszyscy mogą podziwiać ich prace i uwrażliwiać się na piękno otaczającego nas świata.

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Publikacja - podsumowanie 2015

Koordynator

     

Media o nas

Facebook

 

Galeria zdjęć 2017

Materiały promocyjne z 2018 r.