Image1 Image2 Image3

Trochę lepiej lub trochę gorzej... Podczas „Festiwalu Tańca", który stanowił jedną z nowości tegorocznej edycji Dni Seniora, uczestnikami turnieju byli zdecydowanie Ci, którzy nie tylko czują rytm, lubią tańczyć, ale potrafią to robić profesjonalnie.
Wielbiciele pląsów w międzypokoleniowym składzie spotkali się w sobotę 10 października w siedzibie Fun Fit II na Stadionie Wrocław, aby zaprezentować się w kilku rodzajach tańca, rywalizować o podium, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Wspaniałe muzyczne show, miłe zarówno dla oczu, jak i uszu, zorganizowali: Szkoła Tańca Flashdance i Fun Fit II.

Partnerami projektu byli: Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem, Eurobank S.A. i Amplifon Polska – Aparaty Słuchowe. Festiwal poprowadził Robert Baran ze Szkoły Tańca Flashdance i Stowarzyszenia Rodzina z Pasją.
Jury, w składzie: przewodnicząca Marlena Baran, tancerka, właścicielka Szkoły Tańca Flashdance; Anna Gajdamowicz, menadżerka muzyczna, wizażystka, promotorka zdrowego stylu życia, i Małgorzata Jamróz, koordynatorka Dni Seniora, miało naprawdę ciężkie zadanie z wyłonieniem zwycięzców. Poziom choreograficznych układów i gimnastycznych wyczynów był bowiem wysoki. Podczas kilkugodzinnych pokazów można było obejrzeć i zachwycać się wykonaniem tańca nowoczesnego, free style, hip hop'a, tańca ludowego, disco, a także tańca orientalnego. Uczestników było wielu, od przedszkolaków po seniorów. Podziwiano występy w następujących kategoriach: soliści: duety: zawodnicy do lat 7 i 55+; grupy: szkoły podstawowe 8-10 lat; gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne 14-19 lat; szkoły podstawowe 11-13 lat i grupa open 20+.
Nagrody, w postaci dyplomów i medali, otrzymał każdy zawodnik, wyróżnieni dodatkowo okazałe puchary, wszyscy zaś gromkie brawa widowni. Zachwytów, wsparcia i dumy rodzin, fleszy aparatów oraz pozytywnej energii nie brakowało, i to zarówno wśród tancerzy, jak i widowni, która często porywała się do wspólnego tańca.
Wrocławskie Centrum Seniora gratuluje wszystkim zawodnikom niezwykłej pasji tanecznej, a organizatorom i partnerom – sukcesu – w międzypokoleniowym i integracyjnym tonie.

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Publikacja - podsumowanie 2015

Koordynator

     

Media o nas

Facebook

 

Galeria zdjęć 2017

Materiały promocyjne z 2018 r.